Стіл складаний 80*60*70см

800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111
+380 (97) 331-12-70
- +380 (95) 663-94-47
- +380 (93) 407-70-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до Вашої уваги! Складаний столик 80*60*70см. Стіл підходить для заходів на свіжому повітрі в домашніх умовах, де потрібна компактність і легкість конструкцій. Стіл виготовлений із міцного алюмінію и має можливість адаптацій до нерівних поверхонь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Колір | Сірий |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 700 |
| Ширина | 600 |
| Довжина | 800 |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 35 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 800 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 800 ₴
